Nieuw: Het Zottenlabyrint in Limburg
Datum: 29/06/2010
Nog wat geduld tot de maïs wat hoger staat en dan kan je volop genieten van een zeer geanimeerd maïsdoolhof in Elen (Dilsen-Stokkem). Uiteraard zal je er niet alleen zijn. Animatie en show worden gecombineerd. Vijf zaterdagavonden staat er de show 'Pop meets Corn' geprogrammeerd, met als centrale artiest Dirk Van Vooren. En er is nog meer animatie, met de sympathieke professor Titus en zijn assistente Popje. Voor de aanleg van Het Zottenlabyrint zijn 1 miljoen maïskorrels geplant op een veld van ruim 5 ha. Het gangenstelsel heeft een totale lengte van 5 km. Door de koude temperaturen tijdens het voorjaar zijn de planten trager gegroeid dan gehoopt. Verwacht wordt dat ze begin juli op volle hoogte zullen staan.
Het doolhof verwacht tien- tot vijftienduizend bezoekers, vooral families met kinderen. Voor de kids staat er ook een springkasteel en ze kunnen naar hartelust spelen met oude volksspelen. Intussen genieten de ouders van een drankje en hapje in de feesttent of op het terras. Ook fietsers in de buurt kunnen aan het labyrint een drank- en eetstop inlassen. Op zondagmorgen is het fruhshoppen geblazen. Het Zottenlabyrint is bovendien beschikbaar voor bedrijfs- en andere feesten en teambuildingactiviteiten.
Praktisch: Het Zottenlabyrint, Daalweg in Elen (Dilsen-Stokkem), van 23 juni t.e.m. 12 september 2010, dagelijks van 11 tot 17 uur (= laatste toegang tot het labyrint), maandag en dinsdag gesloten, toegang -3 jaar gratis, tot 1m50 € 4, + 1m50 € 6, nocturnes Pop meets Corn op zaterdag 17, 24 en 31 juli + 7 en 14 augustus, www.zottenlabyrint.be